Живий Камінь 2
ЧЕРКАСИ
ЗАПРОШУЮТЬ НА ФЕСТИВАЛІ
1 - 24 серпня 2009 року
cherkassy

      24 серпня в Черкасах на території  пірсу, що біля річкового вокзалу, проходитиме  фестиваль повітряних зміїв «Барвисте небо». Повітряне дійство розпочнеться о 15-00. Взяти участь у фестивалі вже зголосились близько 45 любителів. Серед яких –  аматори та творчі гуртки з Черкаської області, а також з багатьох куточків України: Скадовська, Києва, Вознесенська, Хмельницького, Первомайська та інших містhttps://cherkasy.ticketsbox.com/.

      Передбачається, що загалом на фестивальному дійстві  кружлятиме 60 повітряних «плазунів», 15 з яких діти виготовлятимуть на очах у глядачів. Більше того, кожен бажаючий може взяти участь у своєрідному майстер-класі у митців «зміїної» справи, спорудивши власними руками свого «підкорювача небес».

      Крім цього на фестивалі гості зможуть придбати вже готових повітряних зміїв і відразу ж випустити їх у  небесну височінь.

      Цікаво, що на ряду із, так би мовити, стандартними повітряними зміями (за розміром близько 1х1 м), на «Барвистому небі» будуть і справжні велетні, що більш ніж удвічі перевищують своїх традиційних «колег», (заввишки з людський зріст).

      До речі, на «Барвистому небі» виступатимуть творчі хореографічні колективи Черкас, у тому числі – дитячі, створюючи запальними танками і дзвінким співом атмосферу радості і справжнього свята душі.

      Зауважимо, що на фестивалі не буде переможених і переможців, оскільки всі «хвостаті» учасники «Барвистого неба» по-своєму унікальні і дивовижні, даруючи кожному відвідувачу можливість здійснити маленьку повітряну подорож у світ мрій.

      Від мерії Черкас всі учасники отримують почесні грамоти і подарунки. ­

Фестиваль 2008