Живий Камінь 2
ЧЕРКАСИ
ЗАПРОШУЮТЬ НА ФЕСТИВАЛІ
1 - 24 серпня 2009 року
cherkassy

Під час "Співочих вечорів" вас вітатимуть:

1 серпня
Субота, 20.00

https://cherkasy.ticketsbox.com/

2 серпня
Неділя, 20.00

JAZZEX – це позитив, натхнення в “шестиразовому розмірі”, це краще з минулого й теперішнього, це світові хіти й сучасні ритми, це слов’янський фольклор і музичний всесвіт у його безмежності... JAZZEX – єдиний відомий в Україні змішаний акапельний секстет, у якому співають Марина Керусенко (альт), Сергій Юрченко (тенор), Тетяна Шилова (сопрано), Павло Москаленко (баритон), Олена Орлова (сопрано) і Дмитро Ефименко (бас).
Темур Квітелашвілі – найвідоміший ф’южн-гітарист Грузії. Єдиний із гітаристів колишнього СРСР, який увійшов до числа музикантів, представлених у збірнику “Кращі гітаристи світу”. Рекордсмен “Книги рекордів Гіннеса” 2004 року (30 годин поспіль грав на гітарі ). Кавалер головної урядової нагороди Грузії – «Ордену честі».

7 серпня
П'ятниця, 20.00

Вадим Єгоров і Вєста Соляніна – Єгоров вважається одним із класиків жанру авторської пісні. Автор понад 200 пісень і 500 віршових творів. Тематичний діапазон пісень і віршів Вадима Єгорова надзвичайно широкий: від соціальної та любовної лірики до гумористичних і дитячих творів. Неповторна авторська манера виконання, стиль спілкування з аудиторією надзвичайно приваблюють публіку. Вєсту Соляніну називають примою міської бардівської пісні. Вона володіє дивовижно м’яким і заворожуючим голосом, а її спів підкорює миттєво. Соляніна виконує пісні, написані Булатом Окуджавою, Сергієм Нікітіним, Вадимом Єгоровим, а також іншими відомими авторами. За традицією, практично перед кожною піснею артистка робить невеликий ліричний відступ або розповідь, пов’язану з цією композицією.

8 серпня
Субота, 20.00

Дует “Простір музики”(Сергій Мороз та Ігор Якубовський) – два голоси, дві гітари – природно, бо ж це авторська пісня. Київський дует славиться виконанням пісень на вірші дуже відомих українських поетів – таких, як Олександр Олесь та Володимир Сосюра. Сергій Морозов родом із Черкащини. Ви не почуєте тут гострих соціальних текстів – їхні пісні є даниною чистій ліриці. Якщо коротко сказати про дует “Простір музики” – це "пісні любові та радості".
Костянтин Тарасов і Галина Хомчик – Тарасов пише пісні на свої вірші та на слова інших поетів. Із 1987 року виступає разом із О. Мітяєвим. Грає на декількох музичних інструментах, як аранжувальник і гітарист брав участь у записі трьох платівок і п’яти компакт-дисків О. Мітяева. Галину Хомчик, яка володіє унікальним тембром голосу й неперевершеною виконавчою майстерністю, уже протягом багатьох років незмінно люблять глядачі. Хомчик – одна з двох виконавців у жанрі авторської пісні, чиє ім’я ввійшло до книги “Найбільш відомі барди Росії”. Нині разом із Мітяєвим веде програму “Давай с тобой поговорим” на радіо “Шансон”.

14 серпня
П'ятниця, 20.00

Леонід Сергєєв – відомий своєю активною участю в телепрограмі “Веселые ребята” у 80-х роках. Автор гумористичних і сатиричних пісень “Свадьба”, “Снимается кино”, “Хоккей”, “Зуб мудрости”, “Я – это я” тощо. Пісні пише ще з 1970 р. Загальний репертуар Сергєєва нині налічує понад 300 пісень.
Олександр Городницький – його, разом із Булатом Окуджавою, Олександром Галичем і Володимиром Висоцьким, вважають одним із засновників жанру авторської пісні в Росії, що виник на межі 50 – 60-х рр. минулого століття. На піснях Олександра Городницького зросло не одне покоління молоді. Багато його пісень давно стали народними: “Атланты”, “Перекаты”, “Последний караван”…

15 серпня
Субота,
20.00

Едуард Драч – український бард, продовжувач кобзарської традиції. Із 1988 р. до 1994 р. працював лікарем у Черкасах. Едуард Драч переважно грає на автентичних українських інструментах – кобзі, лірі, бандурі, гуслях й, окрім гітари, грає на фортепіано, скрипці, мандоліні, банджо. Виконує музику різну: від джазу, блюзу, рок-н-ролу та власних композицій-стилізацій до народного мелосу та творів з репертуару кобзаря Остапа Вересая.
Сергій Бабкін – український бард із Харкова, який разом із Андрієм Запорожцем у 2002 році створив гурт під назвою “5’NIZZA”, де Андрій – вокаліст, а Сергій – гітарист і бек-вокаліст. Раніше Бабкін був відомий багатьом за прізвиськом “Отец Родной”. Нині Сергій – актор “Театру 19”. Слухачі, любителі й просто глядачі, що побували на його концертах, знають, що Бабкін завжди виступає босоніж.

23 серпня
Неділя, 20.00

Тимур Шаов – визначити жанр творчості Шаова нині так само важко, як і в свій час творчості Володимира Висоцького. Фігура самодостатня, що не підпадає під жодні музичні та інші канони. Тому визначати можна лише в порівнянні. А якщо порівняти, то Шаов – це щось середнє між Віктором Шендеровичем і Вуді Аленом: смішно, про політику, із самоіронією та через глибокий психоаналіз. Хоча цим магія шаовських пісень не вичерпується….
В’ячеслав Бутусов (“Ю-Пітер”) – щось говорити про екс-учасника знаменитого гурту “Наутілус Помпіліус” мабуть зайве. Він відомий усім і всюди, а його життєві пісні є хітами й донині. За час існування гурту брав безпосередню участь у створенні таких відомих альбомів, як: “Переезд”, “Невидимка”, збірника “Разлука”. Після розпаду “Наутілуса” деякий час Бутусов виступав сольно, а в 2001 році оголосив про створення нового гурту “Ю-Пітер”. До новоствореного колективу, крім нього, ввійшли Георгій Каспарян, флейтист і клавішник Андрій Сакмаров (екс-“Акваріум”, “БГ-бенд”, “Наутілус Помпіліус”) і молодий ударник Євген Кулаков (екс-“Петля Несторова”, “D5X” і “Пойманные муравьеды”). Гурт нині гастролює Росією та ближнім зарубіжжям, у його активі альбоми “Имя рек” (2003) і “Биографика” (2005). Після того, як у 2004 році колектив покинув Сакмаров, “Ю-Пітер” виступає у форматі тріо.

Початок о 20.00


Живий звук. Справжня душа.

Прохід на всі концерти (крім дня закриття: виконавці - Бутусов та Шаов) БЕЗКОШТОВНИЙ.

Ціна квитка на 23 серпня - 50 гривень
Квитки продаються у касі парку "50-річчя" та Будинку торгівлі

В програмі можливі цікаві доповнення, тому слідкуйте за нашими анонсами.

 

Фестиваль 2008