Живий Камінь 2
ЧЕРКАСИ
ЗАПРОШУЮТЬ НА ФЕСТИВАЛІ
1 - 24 серпня 2009 року
cherkassy

     ГОСТИННИЙ КИЛИМ ДОСТАТКУ «ЧЕРКАСЬКОЇ СМАКОТИ-2009»
     У Черкасах 24 серпня о 18 годині в Долині троянд проходитиме перший міський кулінарний фестиваль “Черкаська смакота – 2009”. Участь у заході візьмуть черкаські ресторани та кафе. Кожен з них готуватиме кулінарний шедевр, який згодом може стати візитною карткою Черкас у кулінарії світу. У подальшому мерія Черкас прагне проводити таке дійство щорічно.https://cherkasy.ticketsbox.com/

      “Черкаська смакота – 2009” розпочнеться з параду кулінарів за участю майстрів кращих кафетеріїв та ресторанів обласного центру, а також  навчальних закладів кулінарної справи. Урочистою ходою під святкові  акомпонименти духового оркесту провідні майстри кулінарії пройдуть  від будівлі міськвиконкому до головного місця, де відбуватимуться усі святкові заходи – Долини троянд.

      Там, зокрема, будуть розташовані, так звані, «столи достатку» з усілякою смакотою – чим багата черкаська земля – в тандемі з кулінарним мистецтвом талановитих майстрів.

      Загалом  “Черкаська смакота – 2009» обіцяє бути досить цікавою: на барбекю і гриль, безпосередньо в Долині троянд, смажитимуть усілякі «добреники» з м’яса, птиці, риби, овочів, фруктів. Словом, простір для фантазії кулінарів відкривається справді безмежний.  І, певна річ, обіцяє перевищити усі можливі сподівання  відвідувачів фестивалю.

      До речі, за особистого сприяння міського голови Черкас Сергія Одарича, кожному, хто завітає у долину «достатку», надаватиметься солодке підкріплення, як-то улюблені з дитячих літ ­ соковиті кавуни або ж духмяні, щойно зваренні качани молодої кукурудзи.

      Гості фестивалю зможуть побачити нові напрямки кулінарії, приєднавшись до пошуку найкращої «страви по-черкаськи», гідної призу глядацьких симпатій, і, певна річ, скуштувати усілякої смакоти. Малеча ж зможе поласувати різноманітними видами морозива, солодких десертів і екзотичних фруктів.

      Також  «Черкаська смакота-2009» відзначиться різноманітними конкурсами, кулінарними змаганнями і смачними естафетами. Крім цього на всіх чекатимуть майстер-класи, карооке, танці і веселі розваги. Отож, обов’язково завітайте на гостинний килим достатку «Черкаської смакоти -2009»!

Фестиваль 2008